1. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Íríszek
5

Ziffer Sándor (1880-1962)

Íríszek

Olaj, vászon, 57x38,5 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer S. 1946
Kikiáltási ár: 250 000 Ft