23. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Isaszegi csatatér II.
66

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Isaszegi csatatér II.

Olaj, vászon, 54x102,5 cm
Kikiáltási ár: 35 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 76. Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei, Budapest, Akadémiai Kiadó, 1958.

Aukcionálva és reprodukálva: Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnoka, 1933. márciusi aukciója, katalógus: 596. tétel