70. Őszi Aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Ischl-i ház, 1900 körül
100

Bruck Lajos (1846-1910)

Ischl-i ház, 1900 körül

Olaj, vászon, 63,5 x 50,5 cm
Hátoldalon: Bruck Lajos hagyatéki etikett
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Bruck Lajos, Mihalik Dániel és Pap Henrik hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1911. október, kat.: 200. (Ischl-i ház)