8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Ef. Zámbó István (1950-) Ismerkedési jelenet, 1975
85

Ef. Zámbó István (1950-)

Ismerkedési jelenet, 1975

Olaj, farost, festett fa, huzal, 37 x 42 cm
Jelezve hátoldalon: ef. Zámbó István, 2000 Szentendre Bartók u. 8.Cím: Ismerkedési jelenet olaj. farost. kollázs. 37 x 42 cm (1975)
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

– ef Zámbó István kiállítása. Válogatás 40 év legszebb munkáiból. Home Galéria, Budapest, 2008. november 18. – 2009. január 3.