66. aukció (2021. június)
Czóbel Béla (1883-1976) Isolde Daig portréja (Nő medállal),1924
141

Czóbel Béla (1883-1976)

Isolde Daig portréja (Nő medállal),1924

Olaj, vászon, 38,5 x 48,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva és Reprodukálva:

¦ Czóbel. Egy francia-magyar. Szerk.: Barki Gergely – Bodonyi Emőke. Ferenczy Múzeum, Szentendre, 2014. május 30. – augusztus 31., katalógus: 150

¦ Kratochwill Mimi: Czóbel Béla (1883-1976) élete és művészete. Magyar képek Kft, Veszprém-Budapest, 2001, 153.