1. aukció
Pekáry István (1905-1981) Itáliai anziksz, 1934
29

Pekáry István (1905-1981)

Itáliai anziksz, 1934

Olaj, vászon, 190x155 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 34
Kikiáltási ár: 800 000 Ft