64. aukció
Vaszary János Olaszország
119

Italiai hangulat

Akvarell, ceruza, papír, 31,5x48 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft