64. aukció
Vaszary János Olaszország
119

Italiai hangulat

Akvarell, ceruza, papír, 31,5x48 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

70

Parkban, 1930 körül

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
110

Keleti jelenet, 1922 körül

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
142

Hátakt, 1910

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
187

Salome

Kikiáltási ár: 260 000 Ft