19. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Itáliai kikötő / Velencei részlet
71

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Itáliai kikötő / Velencei részlet

Olaj, fa, 18x31 cm
Jelezve jobbra lent: H. Carnier
Kikiáltási ár: 800 000 Ft