32. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Itáliai Madonna, 1927
112

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Itáliai Madonna, 1927

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve jobbra lent: MCP 1927
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft