71. Aukció
Telepy Károly (1828-1906) Itáliai nő csörgődobbal (Ciociara csörgő dobbal), 1880 körül
137

Telepy Károly (1828-1906)

Itáliai nő csörgődobbal (Ciociara csörgő dobbal), 1880 körül

Olaj, vászon, papírlemezen, 46 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Telepy kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1906, (kat.: 32. Ciociara csörgő dobbal címmel)
¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1907, (kat.: 163. Ciociara, olasz nő címmel)