24. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Itáliai részlet hajóval, 1847
124

Markó Károly, Id. 1793-1860

Itáliai részlet hajóval, 1847

Olaj, vászon, 54x78 cm
Jelezve balra lent: C. Marko p. Ap 1847
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft