46. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Itáliai táj, 1851
57

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Itáliai táj, 1851

Olaj, vászon, 40x54 cm
Jelezve balra lent: C. Marko 1851
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft