53. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Itáliai táj, 1857
121

Markó Károly, Id. 1793-1860

Itáliai táj, 1857

Olaj, vászon, 36x54 cm
Jelezve középen lent: C. Markó S.p. Ap. 1857
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Wiener Biedermeier-Maler und Carl Spitzweg.Kunstmuseum Luzern,1950. május 27. – október 2. katalógus: 229.