47. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Itáliai táj
78

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Itáliai táj

Olaj, papírlemez, 16,5x21,5 cm
Jelezve középen lent: C. Markó
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft