42. Aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Itáliai táj híddal, 1860
74

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Itáliai táj híddal, 1860

Olaj, papírlemez, 18,5x22,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1860
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft