59. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Itáliai táj naplementében, 1882
33

Ligeti Antal (1823-1890)

Itáliai táj naplementében, 1882

Olaj, vászon, 44x86 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1882
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

194

Ligeti Antal (1823-1890)

Táj várrommal, 1867

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft