11. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Itáliai vidéken kirándulók, 1862
53

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Itáliai vidéken kirándulók, 1862

Olaj, vászon, 24,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1862
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft