9. aukció
Szolnay Sándor (1893-1950) Itatás
136

Szolnay Sándor (1893-1950)

Itatás

Olaj, vászon, 68x85 cm
Jelezve balra lent: Szolnay
Kikiáltási ár: 220 000 Ft