16. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Itatás
96

K. Spányi Béla (1852-1914)

Itatás

Olaj, vászon, 64,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft