20. aukció
Vaszary János tájkép
207

Itatás

Olaj, papírlemez, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 41. aukció, 324. tétel (Balaton tehenekkel címen)