121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Itatás a Tátrában, 1900 és 1905 között
48

Itatás a Tátrában, 1900 és 1905 között

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky