Itató csikós, 1872
Olaj, fa, 26x20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Géza Mészöly 872
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft
Reprodukálva :
¦ Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza. Kossuth Kiadó – Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. 18. kép