59. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Itató csikós, 1872
53

Mészöly Géza (1844-1887)

Itató csikós, 1872

Olaj, fa, 26x20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Géza Mészöly 872
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Reprodukálva :

¦ Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza. Kossuth Kiadó – Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. 18. kép