Best of Mű-Terem
Bálint Endre (1914-1986) Itt már jártam valaha III., 1962
162

Bálint Endre (1914-1986)

Itt már jártam valaha III., 1962

Olaj, fa, 15x123 cm
Jelezve balra lent: Bálint