29. aukció
Keserü Ilona (1933-) IV. számú festmény, 1965
121

Keserü Ilona (1933-)

IV. számú festmény, 1965

Olaj, olajpasztell, walkyd, lakk, farost, 63x125 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft