69. Tavaszi Aukció
Olgyay Ferenc (1872-1939) Iványi-Grünwald Béla háza Kecskeméten
161

Olgyay Ferenc (1872-1939)

Iványi-Grünwald Béla háza Kecskeméten

Olaj, vászon, 51 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Olgyay F.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft