36. aukció
Egry József (1883-1951) Ivó, 1920 körül
160

Egry József (1883-1951)

Ivó, 1920 körül

Olaj, pasztell, papír, 76x50 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Keszthely
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft