50. Jubileumi Aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Ivó rotterdamban
37

Biai Föglein István (1905-1974)

Ivó rotterdamban

Akvarell, papír, 49,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Biai Föglein István R-dam
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 300 000 Ft

KIÁLLÍTVA: