26. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Izsák és Ábrahám
132

Jándi Dávid (1893-1944)

Izsák és Ábrahám

Olaj, vászon, 60x40 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 280 000 Ft