20. aukció
Kézdi Kovács László (1864-1942) Izzó-narancs ősz, 1904
172

Kézdi Kovács László (1864-1942)

Izzó-narancs ősz, 1904

Olaj, vászon, 65x50 cm
Jelezve jobbra lent: Kézdi-Kovács L 1904
Kikiáltási ár: 160 000 Ft