40. aukció
Koszta József (1861-1949) Izzó nyár
183

Koszta József (1861-1949)

Izzó nyár

Olaj, papírlemez, 36,5x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria, 21. árverés, 174. tétel

Feltehetőleg kiállítva:
•Koszta József gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest,
1948. október 23. – november 2.