25. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Jákob lajtorjája
37

Ámos Imre (1907-1944)

Jákob lajtorjája

Olaj, vászon, 71x40 cm
Jelezve balra lent: Ámos I
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

95

Ámos Imre (1907-1944)

Halász, 1933

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft