36. aukció
Barabás Márton (1952-) Japán híd, 1997 - A fekete korona útja című munka változata
44

Barabás Márton (1952-)

Japán híd, 1997 - A fekete korona útja című munka változata

Olaj, fa, 31x35x11 cm
"Jelezve hátoldalon: Barabás Márton, Barabás M. OP 434 ""Japán híd"" 1997. (A fekete korona útja című munka változata)"
Kikiáltási ár: 120 000 Ft