69. Tavaszi Aukció
Scheiber Hugó Der Sturm tűzijáték
106

Scheiber Hugó (1873-1950)

Japán nappali tűzijáték a berlini Luna Parkban, 1925

Olaj, papírlemez, 69 x 46 cm
Jelezve balra lent: Scheiber 1925.
Hátoldalon felirat: Kugler u., Japán tüzijáték nappal a berlini Luna-parkban, Revü 4. szám mell., Szarvas
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

5

Scheiber Hugó (1873-1950)

Tóraolvasó

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
75

Scheiber Hugó (1873-1950)

Zongoránál

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
88

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vitorlások

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
131

Scheiber Hugó (1873-1950)

Koncert (Porond)

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
147

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kalapos nő

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Jazz szaxofonos

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft