121 legszebb magyar festmény
Székely Bertalan (1835-1910) Japán nő, 1871
5

Székely Bertalan (1835-1910)

Japán nő, 1871

Olaj, vászon, 169,5x121,5 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona