65. aukció (2020. december)
Fehér László (1953-) Jarmo és Mónika II., 2001
32

Fehér László (1953-)

Jarmo és Mónika II., 2001

Olaj, vászon, 141x140,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2001. XI. 02., jelezve hátoldalon: Fehér László (Hungary) H-1113 Budapest, Edömér u. 4. I em. 1 Jarmo és Mónika II., 2001. olaj, vászon 140x140 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft

20

Fehér László (1953-)

Judit medencével, 2006

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft