6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Matzon Ákos (1945) Játékváros (1 mikro)
55

Matzon Ákos (1945)

Játékváros (1 mikro)

Akril, vászon (falemezen), faelemek, releif, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Matzon Ákos Játékváros (1 mikro)
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft