21. aukció
Peske Géza (1859-1934) Játszadozó gyerekek
183

Peske Géza (1859-1934)

Játszadozó gyerekek

Olaj, vászon, 88x117,5 cm
Jelezve jobbra lent: Peske Géza
Kikiáltási ár: 500 000 Ft