34. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Játszó fiú (Játszó gyermek), 1933
59

Bernáth Aurél (1895-1982)

Játszó fiú (Játszó gyermek), 1933

Olaj, vászon, 110x80 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

155

Bernáth Aurél (1895-1982)

Kert Gödön

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
161

Bernáth Aurél (1895-1982)

Napnyugta a parkban, 1935

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft