36. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Játszó gyerek, 1929
7

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Játszó gyerek, 1929

Olaj, papírlemez, 36,5x27,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, Jelezve hátoldalon: Perlmutter fecit 1929
Kikiáltási ár: 750 000 Ft