64. aukció
Sassy Attila (1880-1967) Jazz
46

Sassy Attila (1880-1967)

Jazz

Olaj, papírlemez, 43x35 cm
Jelezve balra lent: Aiglon
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 - 700 Ft