Kortárs aukció 2019
Bukta Imre (1952-) Jegenye, 2003
35

Bukta Imre (1952-)

Jegenye, 2003

Rézkarc, papír, 127,5x20 cm
Jelezve hátoldalon: Bukta Imre 2003.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 2 500 000 Ft

Jegenye, 2003

Technika: Samott

Magasság 122 cm

A két tétel együttes kezdő ára:

1 400 000 Ft

23

Bukta Imre (1952-)

Lány a tehenészetből, 1992

Kikiáltási ár: 800 000 Ft