24. aukció
Freytag Zoltán (1901-1983) Jegenyék, dombok
76

Freytag Zoltán (1901-1983)

Jegenyék, dombok

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Freytag
Kikiáltási ár: 280 000 Ft