27. aukció
Bukta Imre (1952-) Jegenyesor, 1998
100

Bukta Imre (1952-)

Jegenyesor, 1998

Olaj, vászon aplikáció, 74x103 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 98.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft