65. aukció (2020. december)
Biai Föglein István (1905-1974) Jégrevü
65

Biai Föglein István (1905-1974)

Jégrevü

Olaj, fa, 60x80 cm
Jelezve balra fent: Biai
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft