49. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Jégtörő
28

Jégtörő

Olaj, vászon, 70,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: hagyatéki pecsét, leltározta: Pálmai József
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft