14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Tölg-Molnár Zoltán, absztrakció, kortárs aukció
108

Tölg-Molnár Zoltán (1944)

„Jegyzet ...P Tihanyból", 1994

Olaj, karton, 99,5 x 74,5 cm
Jelezve középen lent: Tölg Molnár '94.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft