55. aukció
Ország Lili (1926-1978) Jelek
89

Ország Lili (1926-1978)

Jelek

Olaj, papír, 25,5x21 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Proveniencia:‣ a művész hagyatékából

68

Ország Lili (1926-1978)

Pompeji falak, 1970-1972

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
176

Ország Lili (1926-1978)

Zöld falak, 1972

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft