55. aukció
Ország Lili (1926-1978) Jelek
89

Ország Lili (1926-1978)

Jelek

Olaj, papír, 25,5x21 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Proveniencia:‣ a művész hagyatékából