8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Balla Attila (1959) Jelek és rejtelmek, 1999
13

Balla Attila (1959)

Jelek és rejtelmek, 1999

Olaj, grafit, pigment, öntött karton, 97,5 x 101 cm
Jelezve jobbra lent: Balla
Jelezve balra lent: Balla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft